Brýlové obruby

Vybírat můžete z více než 3000 modelů dioptrických obrub ve všech cenových hladinách. Naší snahou je nabízet vám pouze kvalitní obruby z co možná nejnovějších kolekcí. Celý sortiment proto pravidelně obměňujeme.

Kontaktní čočky

V naší nabídce naleznete kontaktní čočky všech typů od firem Johnson and Johnson, Alcon, Cooper Vision a Bausch and Lomb. Pro každého prvonositele máme jeden pár čoček, pouzdro a roztok zdarma.

Měření zraku

Měření zraku je pro naše zákazníky zdarma. Nechte si změřit oči a poraďte se s očním lékařem nebo optometristou o nejvhodnějším způsobu korekce právě vaší zrakové vady. Nabízíme vám také přednostní objednání u očních lékařů, a to buď s návštěvou ihned, nebo ve velmi krátkých objednacích termínech.

Dioptrická skla

Nabízíme dioptrická skla značek Hoya, Zeiss, Nikon, Essilor a dalších. Běžná dioptrická skla můžeme do obrub zabrousit na počkání. U nadstandardních skel nebo v případě složitějších korekčních skel se dodací lhůty pohybují kolem 3 – 5 dnů. Kvalitou zpracování skel do obrub jsme pověstní i mezi profesionály. V našem středisku zhotovujeme složitější zábrusy skel také pro řadu očních optik z celé Prahy.

Sluneční brýle

Kromě standardní nabídky slunečních brýlí vám můžeme nabídnout i dioptrické sluneční brýle, které pro vás umíme udělat i do sportovních, tedy velmi oblých, tvarů slunečních obrub.

Poukázky a platební karty

Pro nákup jakéhokoli vámi vybraného zboží můžete využít platební poukázky společností Accor Services, Cheque Dejeuner, Sodexo, Benefit Plus a Cafeterie.

Expresní termíny

Nové brýle pro vás můžeme zhotovit v expresním termínu, své nové brýle si můžete vyzvednout již za jednu hodinu od objednání...

Údržba brýlí

Těší nás, když jsou naši zákazníci se svými brýlemi spokojeni a dobře jim slouží. Proto nabízíme pravidelnou údržbu, čištění a drobné opravy zdarma. Tato nabídka se týká i brýlí, které jste nezakoupili v našich prodejnách.

Záruka

Děkujeme vám, že jste si pořídili své nové brýle právě u nás. Ručíme za závady, které jsou způsobeny vadou materiálu nebo výrobou brýlí a poskytujeme záruční dobu 2 roky od zakoupení nových brýlí (slunečních nebo dioptrických) v některé z našich prodejen. V případě oprav brýlí a v dalších případech, na které se vztahuje záruční doba, se řídíme občanským zákoníkem v platném znění.

Zabránit škodám vzniklým nesprávným zacházením, nesprávnou údržbou, havárií nebo běžným opotřebením bohužel neumíme a záruční podmínky se na tyto případy nevztahují. Proto jsme pro vás připravili několik tipů, jak co nejlépe pečovat o brýle tak, aby Vám dobře a dlouho sloužily:

Každé brýle jsou zhotoveny podle vašich osobních mír a přizpůsobeny vaší anatomii, proto nedoporučujeme půjčování vašich brýlí jiné osobě.

Brýlová obruba ze své podstaty velmi subtilní výrobek. Aby vám dobře sloužila a zbytečně nezatěžovala obličej, musí být co možná nejlehčí. Všechny spoje jsou tedy co možná nejjemnější a nejlehčí, proto brýle nasazujte a snímejte vždy oběma rukama.

Čištění brýlí sestává nejen z čištění brýlových čoček, které je nutné čistit nejlépe vždy speciálním hadříkem z mikrovlákna a roztokem k tomu určeným, ale také z čištění brýlových obrub od agresivního potu a mastnoty. Doporučujeme vám pravidelně si nechat vyčistit celé brýle ultrazvukem. V kterékoli naší prodejně je tato služba spolu s další běžnou údržbou brýlí (dotažení šroubků, srovnání brýlí) zcela zdarma.

Nikdy nepokládejte brýle brýlovými čočkami (skly) na podložku. Jakkoli se vám podložka může zdát hladká, s největší pravděpodobností dojde k jemnému otěru antireflexní vrstvy nebo dokonce k poškrábání samotné čočky. Také přenášení brýlí doporučujeme pouze v brýlovém pouzdře, nikoli volně např. v kabelce nebo příručním zavazadle.

Nevystavujte brýle vysokým teplotám. Například v autě v letních měsících se může teplota vyšplhat až k 60 nebo 70 stupňů Celsia, a to je opravdu, i pro vaše brýle, hodně. Brýlové čočky a jejich vrstvy (antireflex, hydrofobní úprava atd.) poškozuje také lak na vlasy, organická rozpouštědla a dlouhodobý kontakt s vodou.